Hakkımızda

Yılların verdiği tecrübe ve güvenilirliğimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz

Daha Fazla...

CANIAS ERP Çözümü

Adım Yazılım, yılların verdiği tecrübe ve başarılı CANIAS ERP uyarlamalarından dolayı çok kısa sürede CANIAS iş ortağı ve danışmanı olmuştur.

CANIAS dijital dönüşüm sürecinde olan ya da verimliliğini artırmayı hedefleyen şirketler için çeşitli çözümler içeren kapsamlı bir yazılım teknolojisidir.

Şirketlerin kendi pazarlarında rekabetçi ve sürdürülebilir olabilmek adına kaynaklarını en yüksek verim ile yönetmeleri gerekir. Dijital dönüşüm sürecini yüksek verim ile yönetebilmek için pek çok araca ihtiyaç duyulur. Bu nedenle canias4.0, iş sürecinin her alanını iyileştirebileceğiniz bütünleşik bir çözüm sunar. ERP, IoT, BI, geliştirme araçları, veritabanı ve bulut çözümlerinin tamamı canias4.0 teknolojisinde mevcuttur.

İçinde bulunduğumuz teknoloji çağında, standart teklifler yerine bireysel olarak yapılandırılabilen, esnek ve yüksek performanslı ürünlere ihtiyacınız var. Kurumsal kaynak planlama çözümümüz caniasERP, sektör bağımsız, esnek ve uyarlanabilir yapısı ile her bir firmanın ihtiyacına göre özel olarak uyarlanabilir. Ambalaj, otomotiv, madencilik, savunma vb. endüstriler için caniasERP tek bir pakette eksiksiz çözümler sunar.

Sunduğumuz tüm çözümler gibi caniasERP de benzersiz avantajlar sunar. caniasERP sayesinde üretim, organizasyon ve yönetim süreçlerinizi tek bir noktadan kontrol ederek maksimum seviyede verim elde edebilirsiniz.

Daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

TEKLİF ALIN